Hoofdpagina   -   Linkpartners   -  Hotels  -  Vakantiehuizen  en Villa's  -  Chambres d'hôtes en Gites  -  Campings

 

 

Lees via deze link de 
Beoordelingen van reizigers !
Foto's

 

3 slaapkamers appartement - Marqués de Atalaya

 

Costa del Sol, Marbella, Benahavis, op Marques de Atalaya

Dit mooie 3 slaapkamer appartement ligt 2 km. van zee en aan de golfbaan van Atalaya.  

Het appartement ligt dichtbij plaatsen zoals : Benahavis, San Pedro de Alcantara, Puerto Banus en Marbella. Omgeven door diversen Golfbanen zoals Atalaya Golf, Los Arqueros and Marbella Club Golf.  

Op afstanden van ongeveer 10 minuten rijden kom je in Benahavis, een klein gezellig wit dorpje bekend door zijn goede restaurants. Hetzelfde geldt voor San Pedro de Alcantara met een mooie lange wandel  strandpromenade en vele restaurants, bars en winkels. Zelfs de wereldbekende havenplaats, Puerto Banus en Marbella liggen op een steenworp afstand. 

De luchthaven van Malaga ligt op circa 45 minuten rijden. Op het park zijn 2 buiten zwembaden en 2 kinderbaden aanwezig. Daarnaast is er een binnen zwembad, sauna, Turks stoombad en jacuzzi. Tevens is er een tennisbaan.Van al deze faciliteiten kunt u gratis gebruik maken.

Het appartement is nieuw (oplevering 2008) en zeer smaakvol ingericht en beschikt over een terras van 40m2 met een kleine tuin. Woonkamer 39m2, master slaapkamer 20m2 en de andere slaapkamers 13m2. De slaapkamers hebben elk een eigen badkamer, waarvan 2 en-suiteDe keuken is compleet ingericht met kookplaat, wasmachine, vaatwasmachine, magnetron en oven. Het appartement beschikt over een koude en warme airco en kan dus het hele jaar gebruikt worden.

Het appartement is ideaal voor gezinnen en golfers.

Vanaf het terras kunt u heerlijk genieten van de ondergaande zon.

              

Adres       

:

 
Website  : http://www.andaluciahomemanagement.com
Email : info@andaluciahomemanagement.com
Telefoon   :

 

Terug

Onderstaande advertenties zijn aanverwante resultaten van Google.