Vakantiehuizen - Bed and Breakfast - Aanbiedingen

Hoofdpagina / België / Vlaams Brabant / Chambres D'hotes / Landelijk Gelegen
Sterk aanbevolen - VIP accommodatie
uitmuntend bed , zalige nachtrust en verrukkelijk ontbijt! (hoeilaart)

Antwoorden aan: (Verborgen)
Website: https://sites.google.com/site/huizedumberg/
Telefoon: 026571058
 
"Huize Dumberg "is een charmante serristenwoning gebouwd in 1910. Gelegen in het centrum van Hoeilaart, op 200 meter van het Zoniënwoud is het het ideale adres om na een dagje fietsen of wandelen heerlijk uit te rusten!

Brussel-centrum , op 13 km, heeft ook heel wat mogelijkheden voor een city-trip!

Komt u als toerist, als muzikant, of bent u op zakenreis? We zorgen dat uw verblijf zo aangenaam mogelijk wordt. Een rustige kamer, gloednieuwe bedden, zorgen voor een uitmuntende nachtrust.

Het gevarieerd ontbijt met huisgemaakte producten -inclusief eitjes van onze kippen- wordt u in de woonkamer aangeboden: hier kan de muziekliefhebber ook gebruik maken van de buffetpiano.. Bij mooi weer kan je ook gebruik maken van het terras en de tuin.

Finca La Toronja »

B&B Los Establos »

Camping Domaine de Keravel »

Domaine Couleur Menthe à l'Ô - Gîtes »

Quinta De Luna - Cottage/gîte Extremadura 4 personen »

Prachtig rustig gelegen watermolen met gite en B&B »

B&B noord Friesland »

Kalandor Resort »

Appartement / B&B Mas Pitra »

Terug naar de Hoofdpagina

Deze accommodatie werd reeds 400762 maal bekeken.


Landelijk Gelegen

 
Titel
uitmuntend bed , zalige nachtrust en verrukkelijk ontbijt! (hoeilaart) "Huize Dumberg "is een charmante serristenwoning gebouwd in 1910. Gelegen in het centrum van Hoeilaart, op 200 meter van het Zoniënwoud is het het ideale adres om na een dagje fietsen of wandelen heerlijk uit te rusten! Brussel-centrum , op 13 km, heeft ook heel wat mogelijkheden voor e...
Woensdag 11 December 2013
B Welcome in B Guesthouse (Bierbeek (Leuven)) B Welcome in B Guesthouse www.bguesthouse.be
Dinsdag 11 Juni 2013
“De meest natuurrijke gemeente van Vlaanderen” . (Hoeilaart)  “De meest natuurrijke gemeente van Vlaanderen” . "Huize Dumberg ** "is een charmante serristenwoning gebouwd in 1910. Gelegen in het centrum van Hoeilaart, op 200 meter van het Zoniënwoud is het het ideale adres om na een dagje fietsen of wandelen heerlijk uit te rusten!
Vrijdag 02 December 2011
B&B Te Griest (Kortenaken) Te griest" is een Bed & Breakfast gelegen in Kortenaken in de provincie Vlaams-Brabant. Kortenaken is een gemeente in het Hageland, pal op de grens met het Limburgse Halen. Het Hageland heeft op toeristisch gebied heel wat te bieden maar ook een uitstap naar Limburg is vlakbij. Onze gemeente bevin...
Vrijdag 25 November 2011
B&B Het huis van peter Mot (Aarschot - Rillaar) B&B Het huis van peter Mot **B&B Het huis van peter Mot** ligt in alle rust in de prachtige Demervallei waar de natuur elke dag anders kleurt, en toch vlak bij Aarschot (3km) en Leuven, vlot bereikbaar via de E40. Door de uniek ligging op het *Fietspadennetwerk Vlaanderen*, vertrekken fietstochten en wandelingen werkelijk aan ...
Donderdag 11 Agustus 2011
B&B Vanderstraeten-Bryxis (Grimbergen (Beigem)) B&B Vanderstraeten - Bryxis is gelegen in de groene gordel rond onze hoofdstad Brussel, meer bepaald in Beigem, wat een deelgemeente van Grimbergen is. Het landelijke karakter van onze gemeente doet niet vermoeden dat je op slechts 12 km van onze hoofdstad logeert. Er is zelfs een rechtstreekse busverbi...
Zondag 07 Agustus 2011
Gastenkamers Offermans (Bierbeek) Gastenkamers Offermans Een B&B op 7 km van Leuven en 30 km van Brussel. Zeer mooi gelegen in een heuvelig gebied, met veel groen in de omgeving. De kamers zijn voorzien van alle accommodatie + TV en Wifi internet. De gastvrouw zorgt voor een uitgebreid ontbijt, met zoveel mogelijk producten uit eigen tuin.